Zabava v pižamah

Decembrsko petkovo dopoldne smo si v oddelku 12 popestrili z zabavo v pižamah, ki so jo otroci imenovali kar “Pižama party”.

Po zajtrku smo se vsi preoblekli v pižame in v krogu prijateljstva drug drugemu najprej predstavili oziroma opisali svojo pižamo ter se sprehodili, zavrteli kot manekeni/manekenke. Nato smo zaplesali ob praznični glasbi in mavričnih barvah disco krogle. Zabavo smo si popestrili še z ogledom risanke “Srečko – božični okrasek” in si za kino, kot se spodobi, izdelali vstopnice.

Po vseh dogodivščinah  in doživetjih so naši trebuščki postali že lačni, zato smo si pripravili “pižama piknik” na blazinah. Otroci so predlagali in bili enotni, da na piknik zabavi ne sme manjkati kokic, piškotov in seveda tudi jabolk, ki jih radi jemo vsak dan. Žejo smo gasili s čajem ali vodo.

Zabavno dopoldne v pižamah je kar prehitro minilo, vmes smo naredili tudi nekaj fotografij za spomin.

 

Vzgojiteljici Simona Brglez in Mateja Stražar

Pižama party
Tags: