Škratov pohod z lučkami

V torek, 15. 11. 2022, ob 17.00 uri smo se pred vrtcem Polzela zbrali otroci, starši, stari starši, bratci, sestrice in zaposleni. S seboj smo prinesli vsak svojo lučko (lanterno), ki smo si jo izdelali v vrtcu. Po uvodnem pozdravu ravnateljice Bernardke Sopčič smo se podali na pot proti Šeneku. Pri prečkanju ceste so nam prijazno priskočili na pomoč prostovoljci ZŠAM. Za varnost je dodatno poskrbel Mobi Mjav, ki nas je po mačje pozdravil in nas dodatno motiviral.

Ob vstopu v park Šenek nas je pričakala prava jesenska pravljica. Za drevesi, okrašenimi z lučkami, so nas pričakali škratje in nam prižgali svečke. V soju svetilke smo se odpravili proti vrtcu, kjer smo se ob druženju okrepčali s kruhom in toplim čajem. Skupaj smo preživeli čaroben jesenski večer.

Pohod z lučkami

 

Tags: