Vrtec teče do medalje

V soboto, 28. 09. 2019, smo izvedli prireditev »Vrtec teče do medalje« v sodelovanju z Zvezo športnih društev Polzela. Zbrali smo se v športnem parku, kjer nas je pozdravila gospa ravnateljica in nas povabila na gibalne igre. Po uvodnem ogrevanju s plesnimi igrami smo se porazdelili po posameznih postajah gibalnega poligona. Poligon smo zaključili s tekom. Pa ne kar tako. Zbrali smo se na startu, kjer smo se po poku pištole pognali proti cilju. Skupaj z otroki smo tekli vsi sodelujoči z vodstvom na čelu. Ob prihodu na cilj smo prejeli »petko« in zasluženo malico. Čisto za konec pa še presenečenje. Vsak sodelujoči je prejel čisto pravo medaljo, ki so jo podelili župan Jože Kužnik, ravnateljica Bernardka Sopčič in predsednik ZŠD Polzela Ivi Kapitler. Prijetno utrujeni in polni novih vtisov smo se še naprej družili ob vsem, kar se je ta dan na Polzeli dogajalo in tega ni bilo malo.

Tim za FIT

vrtec teče do medalje
Tags: