MALE ROKE ZA VELIKO KOPALNICO

V mesecu juniju je oddelek 12 vrtca Polzela, sodeloval v nagradnem natečaju radia Aktual v sodelovanju s podjetjem TAPRO. Potegovali smo se  za privlačno nagrado – prenova umivalnice v zmagovalnem vrtcu. Pod mentorstvom vzgojiteljic  so otroci  sami izdelali načrt za našo domišljijsko kopalnico in se z njo potegovali za glavno nagrado. Keramika je bila kolaž risbic s katerimi smo uprizorili spomladanski travnik in iz tršega papirja smo izdelali 3D sanitarne izdelke.   S skupnimi močmi občine in njene širše okolice, nam je uspelo usvojiti 5583 glasov, ker je pomenilo skupno zmago in osvojitev glavne nagrade.  V vrtcu smo se zelo razveselili nove umivalnice in že nestrpno pričakujemo prenovo stare. Zahvaljujemo se vsem, ki so nam z glasovanjem pomagali do čudovite nagrade!

Nika Koren in Karmen Ledinek

MALE ROKE ZA VELIKO KOPALNICO
Tags: